Перша ліга. "Дніпро" - "Іллічівець" 1:1. Металургійні боги рятують команду Альтмана

К нам заходили...

Яндекс.Метрика Заказать газель самара и еще.

Дніпро1:1Іллічівець
Хромцов 69 Єсин 82
Михайлов, Стоян, Селезньов, Тарасенко, Анеліков, Данченко, Притуляк (Єлісєєв 76), Поліщук, Кіцута (Гонщик 81), Пахолюк (Янчук 85), Хромцов (Одінцов 90) Шуховцев, Соляник, Краснопьоров, Єсин, Каменюка (Кондратюк, 76), Шевелюхін, Мальцев, Яворський, Ліма де Маура, Демченко (Івашко, 74), Оберемко
Попередження: Поліщук 36, Тарасенко 57, Хромцов 70 Попередження: Оберемко 25
Матч очікувався з нетерпінням. У гості до черкаського "Дніпра" приїхала команда Семена Альтмана. В своїх серцях місцеві вболівальники зберігають приємні спогади про матч кубка України трирічної давнини, коли їхні улюбленці в додатковий час здолали одеський "Чорноморець" - команду, яку на той час очолював саме нинішній наставник "Іллічівця". Нащастя для Семена Йосиповича, у сьогоднішньому протистоянні регламентом не передбачалось у разі нічиєї екстратайму.

Різке похолодання вплинуло на відвідуваність календарної зустрічі. Не зважаючи, на те що гру було зсунуто на вихідний день, на стадіон прийшли лише віддані фанати свого клубу, а також двома автобусами до міста на березі Дніпра приїхала група підтримки з донеччини.

На полі Центрального стадіону Черкас було справжнє свято футболу, зустріч протягом всіх дев'яноста хвилин тримала у напрузі глядацьку аудиторію. Черкаське "Дніпро" досить впевнено виглядав на фоні команди, що декларує повернення до вищої ліги.

Господарі активно розпочали звітний матч: відчувалось велике бажання хлопців реабілітуватись за тимчасове низьке місце у турнірній таблиці. Боротьба за кожен квадратний метр ігрового поля не призводила до значних загострень біля воріт суперників. На перший удар в сторону воріт на 17-ій хвилині наважився маріуполець Микита Каменюка, проте його спроба була вкрай неточною. Господарі відповіли в середині тайму ударом з меж карного майданчику Анатолія Кіцути - шкіряна куля потрапила точно в руки воротаря приїжджої команди.

Найреальніший шанс відкрити рахунок у першій половині зустрічі змарнував капітан "дніпрян" Роман Поліщук з гострого кута пробивши поряд зі стійкою. А перед самою перервою запам'ятався сольний прохід черкасця Романа Пахолюка.

Початок другого тайму був за гостями, які окреслили свої сподівання на поповнення очкового запасу. На 47-ій хвилині лише дивом м'яч не влучив у рамку воріт: бразилець Ліма де Маура не зміг перекинути Михайлова-молодшого.

Ліма і Демченко (до активу Андрія, слід занести, ефектний удар ножицями на 68-ій хвилині) затерзали правий фланг захисту господарів. Проте, гострий контрвипад "Дніпра" кардинально змінив хід поєдинку - Пахолюк вивів у прорив Олега Хромцова, що не залишив жодних шансів Ігорю Шуховцеву. За бурхливу радість від забитого голу арбітр матчу тут же нагородив молдавського легіонера жовтою карткою.

Надалі господарі, під переможні пісні місцевої торсиди, "закрили" маріупольців на їхній половині поля, лише за десять хвилин відійшовши від шоку "Іллічівець" спромігся на пристрілочний (як покаже час) удар Дмитра Єсіна з-за меж карного миайданчика.

Банальне футбольне правило "не забиваєш ти - забивають тобі" спрацювало і цього разу: двоходівка Гонщик - Пахолюк, завершилась ударом в притул у кіпера, а вже за хвилину гості зрівняли рахунок. Потужний постріл з дальної відстані Єсіна прийшовся у стійку, але курйозний рикошет від голови голкіпера "Дніпра" дозволив м'ячу перетнути лінію воріт. Ось саме так, один з лідерів першолігових перегонів, не влучивши за матч жодного разу (!) у площину воріт, завдячуючи металургічним богам, повіз очко з берегів Дніпра.

Нічия засвідчила повний паритет у сорокап'ятирічній історії протистоянь суперників: кожен з них здобув по десять перемог та ще десять матчів завершились унічию.

На післяматчевій прес-конференції генеральний менеджер футбольного клубу "Дніпро" В.В.Заховайло звернув увагу присутніх, що незважаючи на вже восьму нічию з традиційним рахунком 1 : 1, він відчуває прогрес його команди.

P.S. для любителів цікавої статистику: в шести останніх матчах "Дніпро" Черкаси зіграв п'ять разів унічию з одним і тим же рахунком 1:1 !